Drukuj

Kto jest administratorem moich danych osobowych?

Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Powiatu Wielickiego z siedzibą przy ul. Henryka  Sienkiewicza 2 w Wieliczce, 32-020 Wieliczka, dalej: Administrator lub Stowarzyszenie.

Jakie dane osobowe przetwarza Administrator?

Stowarzyszenie jako administrator danych osobowych w rozumieniu RODO przetwarza w szczególności następujące dane osobowe:

*  - Dane firm traktowane są jako dane osobowe tylko i wyłącznie w sytuacji, w której pozwalają na identyfikację osób ich dotyczących. Dane spółek kapitałowych nie są tratowane jak dane osobowe.

Na jakich zasadach Administrator przetwarza moje dane osobowe?

Poniżej zaprezentowano zasady przetwarzania Państwa danych osobowych (w szczególności wyjaśniono kto posiada do nich dostęp, jak długo są przechowywane oraz jakie są podstawy ich przetwarzania).

Dane osobowe kandydatów do pracy

Dane osobowe kontrahentów oraz ich przedstawicieli

Osoby przesyłające zapytania poprzez formularze kontaktowe, pocztę e-mail oraz telefonicznie

Jakie prawa przysługują mi w związku z przetwarzaniem przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Powiatu Wielickiego moich danych osobowych?

Posiadają Państwo stosownie do sytuacji prawo do:

Gdzie mogę się skontaktować w związku z pytaniami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych oraz realizacją przysługujących mi praw?

Wszelkie zapytania oraz oświadczenia w zakresie ww. praw należy kierować pod poniższe dane kontaktowe:

Dane kontaktowe administratora danych:

Stowarzyszeniu Lokalna Grupa Działania Powiatu Wielickiego

  1. Henryka Sienkiewicza 2, 32-020 Wieliczka

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:

Adres e-mail: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.