Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

Wsparcie przygotowawcze - PROW 2023-2027

Proces przygotowania Strategii Rozwoju Lokalnego współfinansowany z podziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze

W ramach prac nad Strategią Rozwoju Lokalnego Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Powiatu Wielickiego na lata 2023-2027 w sierpniu realizujemy badania ankietowe (online oraz w terenie).

W ten sposób chcielibyśmy się dowiedzieć m.in. jak mieszkańcy oraz podmioty/instytucje oceniają obecną kondycję gmin wchodzących w skład LGD oraz jakiego typu przedsięwzięcia należy realizować w przyszłości, by przyczyniły się do poprawy jakości życia lokalnej społeczności. Wyniki i wnioski z badania ankietowego zostaną wykorzystane do tworzenia zapisów nowej Strategii.

Ze względu na zakres potrzebnych informacji przygotowaliśmy dwie różne ankiety – ankietę skierowaną do mieszkańców oraz bardziej szczegółową ankietę skierowaną do instytucji, organizacji, JST i podmiotów działających na obszarze Stowarzyszenia LGD Powiatu Wielickiego (w której ujęto m.in. pytania dotyczące dotychczasowej współpracy z LGD czy kwestii związanych z pozyskiwaniem funduszy na projekty).

Serdecznie zachęcamy do wypełnienia ankiet(y) online  – zajmie to ok. 10 minut. Odpowiedzi są anonimowe i posłużą jedynie do zbiorczych analiz. Ankiety można wypełnić do 23 sierpnia 2022 r.

Poniżej znajdują się linki do obu ankiet.

Ankieta skierowana do mieszkańców obszaru Stowarzyszenia LGD Powiatu Wielickiego: https://bit.ly/ankieta-dla-mieszkancow

Ankieta skierowana do instytucji, organizacji, JST i podmiotów działających na obszarze Stowarzyszenia LGD Powiatu Wielickiego: https://bit.ly/ankieta-dla-podmiotow

Utrzymanie i prowadzenie strony internetowej LGD Powiatu Wielickiego odbywa się w ramach dofinansowania działalności bieżącej.